нашите Advanteges

Jiaxing Yuchao Хардвер технологија ко., Ltd е основана во 1990 година, со користење на importede quipment, комплетен сет на процесот на производство линии, компанијата произведува сите видови на железо, бакар, челик, нерѓосувачки челик сврзувачки елементи. Нестандардни специјални завртки, шест агол завртки, превоз завртки, штанцување делови, двоглавите навртки ...

нашите клиенти